קשב וריכוז

אבחוני קשב וריכוז הינם אבחונים ממוחשבים המתבצעים בשיני חלקים- חלק ראשון ללא טיפול תרופתי שמטרתו לזהות האם יש סבירות גבוהה או נמוכה להפרעת קשב. 

וחלק שני שמטרתו לבדוק את ממד ההשתנות בהשפעת תרופה.


אבחון TOVA 

הינו אבחון ממוחשב המורכב משתי בדיקות זהות לחלוטין בנות 22.6 דקות כל אחת, בו הנבדק יושב מול מחשב ובידו לחצן פשוט ועליו ללחוץ עליו כשמופיע ריבוע שחור בחלקו העליון של המסך ולא כשהריבוע מופיע בחלקו התחתון של המסך. 

בתום הבדיקה הראשונה ניתן לראות ולבחון על פי ממצאי הבדיקה האם לנבדק קיים חשד להפרעת קשב וריכוז.במידה וישנו חשד, הנבדק מבצע בדיקה נוספת עם ריטלין (או עפ"י הנחייה אחרת של רופא) . בתום הבדיקה השנייה ניתן להשוות בין ממצאי הבדיקה הראשונה והשנייה ולראות עד כמה התרופה יעילה בפתרון הבעייה.ממצאי האבחון מפוענחים ע"י רופא מומחה. 

ותומכי החלטה לגבי אבחנה.  


מבדק ה MOXO כלי אובייקטיבי ומדעי של אבחון קשב וריכוז

מבדק ה-MOXO הינו כלי עזר מדעי המסייע באבחון קשב וריכוז. בנוסף לניסיון המקצועי שלך,מוקסו מעניק לך סימוכין מדעיים ומידע מדיד, הן בתהליך של אבחון קשב  וריכוז והן בהתאמת תהליך הטיפול, ומאפשר לך לתת את המענה המקצועי הטוב ביותר .

√ אבחון קשב וריכוז שתוקף גם בישראל.
√ רמת מהימנות גבוהה בתוצאות אבחון קשב וריכוז.
√ כולל נורמות ישראליות באבחון קשב וריכוז.

בודק תפקודי קשב עם מסיח שמיעתי מסיח חזותי ומסיח משולב.


רופא מומחה פסיכיאטר

במכון רופא מומחה בתחום, שייתן מענה עם ראיה רחבה לגבי האבחנה ולגבי התאמת הטיפול.יעוץ בנושאים רישיים שונים: חרדות, הפרעות אכילה, OCD ,בעיות בקשב וריכוז, דיכאון.